O NÁS

Realitní kancelář Špalek reality Halenkov jsem založil v květnu roku 2010, po úspěšném působení v realitní kanceláři Re/max Plus Zlín, kde jsem za čtyři roky prodal jako realitní makléř více jako 130 nemovitostí....


Po úspěšném absolvování certifikace makléře a každoročním velmi náročném vzdělávacím školení u této světové realitní společnosti, jsem se rozhodl  jít vlastní cestou a založil si svou malou realitní kancelář a splnil si tak svůj sen.

 

Specializuji se hlavně na oblast Valašska, poskytování služeb jak na prodej chalup,  bytů, rodinných domů, usedlostí na samotách , penzionů, pozemků , tak i na  pronájem bytů a  rod. rodinných domů a na výkup pozemků.

 

Tyto mé webové stránky budou poskytovat informace obyčejným občanům, klientům , aby se dokázali orientovat např. v cenách bytu ( cenové mapy ) , nemovitostí, stavebních pozemků , půdy ( bonity) apod. Dále zde budou umístěny postupně slovníky různých realitních pojmů k lepšímu pochopení .Realitní poradna bude určena na co si dát pozor při koupi a prodeji nemovitostí, zřízení různých věcných břemen, druhy exekucí, rady jak postupovat i proti nepoctivým makléřům . Budu nabízet zpravodaj z oblasti realit - různé odkazy např. nahlížení do katastru nemovitostí, odkazy na zákony např. placení nebo i osvobození od různých daní z prodeje nemovitostí. Budou zde taky umístěny jednoduché vzory smluv týkající se prodeje a koupě nemovitosti aj.

 

Dále na mých stránkách najdete v sekci Sběratelství můj obrovský koníček - Historii. Sbírku starých, převážně dřevěných heligonek, seznam čekých výrobců heligonek. katalogy-ceníky harmonik apod. Dále zde budou umístěny  historické  fotografie a pohlednice Halenkova a okolí, které ještě nebyly zveřejněny  a jiné různé ,, staré veteše ‘ k výměně i k prodeji....

 

 

 

Vyhledat nemovitost

Nemovitosti
 
Typ nabídky
 
Velikost
 
Lokalita
 
 

Podívejte se i do naší sekce SBĚRATELSTVÍ

 

 
Napište nám

 
 
 

Rychlý kontakt

špalek reality

 

Petr Špalek

tel.: +420 774 704 444

e-mail: realityspalek@seznam.cz

 

© 2011 ŠPALEK REALITY | NOWONET media, s.r.o.